Deklaracja dostępności

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

"Nie możesz stanąć w jednym punkcie w lesie i czekać, aż inni do ciebie przyjdą. Sam musisz czasem do nich wyjść". Alan Alexander Milne "Kubuś Puchatek".

23 czerwca 2023 r. miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Tego dnia po raz ostatni w murach naszej szkoły obecni byli uczniowie klas ósmych. Nie zabrakło z ich strony słów podziękowań, skierowanych do nauczycieli, za przekazana wiedzę i trud wychowania.

Po prezentacjach recytatorskich i wokalnych dyrektor szkoły wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe.

Ponadto wręczono nagrodę Prymusa Szkoły, którą otrzymała Zuzanna Biel (kl. VIIa), jak również nagrody "Sportowiec Roku"Rozstrzygnięto także konkurs „Superklasa” – nagrodę na najlepsze wyniki w nauce i zachowanie otrzymała kl. IVb. Gratulujemy!

Na zakończenie życzymy Wam, Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz Pracownicy Szkoły, udanych i bezpiecznych wakacji. A Wam, Drodzy Uczniowie klas ósmych, a w zasadzie już... Drodzy Absolwenci, życzymy, abyście znaleźli Waszą upragnioną drogę życiową i konsekwentnie nią kroczyli, pokonując wszelkie trudności. Realizujcie swoje marzenia i bądźcie szczęśliwi. 🍀

Na pamiątkę - filmik wykonany przez panią Celinę [kliknij]